Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let

Provozovat (viz:Vop) ,vyzývá návštěvníky, aby nahlásili případný nelegální obsah. Zejména jestli-že by se návštěvník domníval ,že by mohlo jít o skrytou nabídku prostituce.

Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím
na "vstoupit" souhlasíte !!

menu

Jak postupovat při registraci inzerátu

Potřebujete poradit s registrací dívky ( 1 profil )či podniku ( 2 a více profilů ) ? Připravili jsme pro vás návod, kdy si celou registraci projdeme postupně krok za krokem a pomůžeme se vám v celém postupu zorientovat. Pokud by se vám i po přečtění návodu nedařilo registrovat, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 704 305 582 při registraci využijte možnost napsat nám zprávu pomocí online chatu (zelené okno v pravém dolním rohu). Pokud se vám založení nedaří, nebo máte s formulářem nějaký technický problém, můžete nám zaslat potřebné informace mailem a inzerát vytvoříme za vás. Prohlédněte si tento návod.

Vyberte si návod

Návod pro registraci je rozdělený podle toho, jestli se registrujete jako dívka ( 1 profil ) , nebo jako Podnik ( 2 a více profilů ) . Klíčový rozdíl je v tom, že dívka má pouze jeden profil, kde o sobě vyplní informace, služby, které poskytuje apod. V případě registrace Podniku získáte profil Podniku, ve kterém můžete vyplnit informace o daném Podniku  a na kterém se budou vypisovat inzeráty jednotlivých dívek, které v daném Podniku  pracují. V profilu Podniku, tak můžete po jeho založení vytvářet inzeráty dívek z tohoto Podniku (2 a více profilů )

Pokud jste se již o registraci neúspěšně pokusili a formulář jste opustili během tvorby inzerátu, kontaktujte prosím technickou podporu na čísle704 305 582 a rádi vám pomůžeme registraci dokončit.

Klikněte na návod, který potřebujete:

Registrace dívky ( 1 profil )

Postupně vám ukážeme veškeré kroky, které je potřeba pro registraci projít a podrobně vám popíšeme, co které pole dělá a jak postupovat.

Základní údaje

Klikněte na tlačítko v pravém horním rohu s názvem Zápis Inzerátu. Poté se dostanete na první krok registrace. V tomto kroku si můžete vybrat mezi registrací samostatné dívky či mezi registrací Podniku (v závislosti na výběru se vám ukáže příslušný ceník). Zaklikněte registrace dívky.

Pro registraci musíte mít platný email. Vedle okna pro vepsaní emailu můžete zatržením čtverečku zvolit, jestli se bude tento email zobrazovat zákazníkům jako kontakt v rámci vašeho profilu.

Vložte dvakrát heslo, které budete používat pro přihlášení v případě editace či prodloužení inzerátu. Přihlašovací údaje se budou skládat z emailu použitého při registraci a z vámi uvedeného hesla. Heslo musí mít minimálně šest znaků .

Vyplňte vaše skutečné jméno do pole "Jméno pro fakturaci". Tato informace bude využívaná striktně jenom pro potřeby komunikace a fakturace mezi vámi a správci webu. Na druhou stranu jméno, které vypíšete do kolonky "Zobrazované jméno na profilu" bude do budoucna sloužit jako jméno vašeho profilu a bude se zobrazovat zákazníkům.

V dalším poli lze přidat telefon. Telefon prosím pište bez předvolby a bez mezer. Díky tlačítku vedle okna můžete případně přidávat (nebo posléze odebírat) další čísla.

Kraj a město jsou povinné položky. Slouží pro potřeby fakturace a pro zatřídění vašeho profilu do nabídky jednotlivých měst a krajů. Vyberte prosím odpovídající možnost ze seznamu. Pokud v nabídce nenaleznete příslušné město, vyberte to, kterému jste nejblíž. Pro potřeby vyhledávání je pak dané město chápáno i s jeho okolím (okolní města, vesnice)

Ulice a číslo popisné jsou nepovinné položky. Nicméně pokud je vyplníte, automaticky se na ně naváže mapa zobrazovaná na vašem profilu. Potencionální zákazníci vás tak lépe najdou. Pokud nechcete zadat přesnou adresu, můžete zadat pouze jméno ulice bez popisného čísla. Mapa na profilu pak bude s přesností na danou ulici.

Před kliknutím na další krok je nutné odsouhlasit naše VOP a souhlasit v rámci GDPR se zpracováním osobních údajů. Po kliknutí na odkaz si můžete podrobně pročíst tato ustanovení. Poté klikněte na tlačítko další krok.

Popis, otevírací doba

Další krok, který spolu projdeme je popis a otevírací doba. Popis představuje velké textové pole, do kterého můžete vyplnit text, který se pak zobrazí vaším zákazníkům. Využijte možnost oslovit a okouzlit návštěvníky webu. Nebojte se i rozepsat.

V případě, že chcete popis ve více jazycích, využijte prosím stejné textové pole a různé jazykové verze pište pod sebe. V popisu nepovolujeme žádné aktivní odkazy na jiné webové stránky a rovněž odmítáme vyjádření, které odporují naším obchodním podmínkám. Jedná se především o vyjádření porušující zákony Čr (nenávistné komentáře, rasová diskriminace, pedofilie apod.)

Poté můžete pomocí zatržítek vybrat, kterými jazyky se domluvíte. Jedná se o důležitou informaci pro vaše zákazníky a zobrazí se na vašem profilu pomocí vlaječek.

Dále prosíme u každého dne nastavit pracovní dobu. Můžete buďto do jednotlivých polí pro začátek a konec pracovní doby vpisovat přesný čas, nebo si můžete pomocí výběru pole vyvolat nabídku, ze které si můžete čas vybrat. Tato nabídka je odstupňována po půl hodině. Vedle těchto polí můžete rovněž vybrat nabídky pracuji tento den non-stop či tento den je zavřeno. Pokud nechcete uvádět podrobnější informace, zvolte možnost na dotat. Pro úspěšný přechod na další krok musíte pracovní dobu vyplnit pro každý den.

Údaje o dívce

V tomto kroku o sobě můžete vložit další potřebné informace a z nabídky si vybrat vámi poskytované služby.

Do položek věk, výška a váha klikněte a vepište příslušné číslice.

U velikosti a barvy vlasů vyberte kliknutím vždy pouze jednu možnost.

V rámci poskytovaných služeb můžete vybrat více možností. Můžete tak vybrat třeba všechny. Mějte pouze na paměti, že musíte vybrat alespoň jednu.

Poskytované služby se budou zobrazovat na vašem profilu. Je důležité si uvědomit, že poskytované služby jsou jedním z parametrů, podle kterým mohou návštěvníci webu inzeráty filtrovat a vyhledávat nabídky.

Pokud poskytujete alespoň jednu službu, kterou potencionální zákazník pomocí filtrace hledá, objeví se váš inzerát ve výsledcích hledání.

Foto, audio, video

V tomto kroku ke svému profilu nahrajete úvodní fotku, galerii fotek a další multimédia. Držte se pokynů u jednotlivých položek.

Profilovou fotku nahrajte buďto přetažením ze složky v počítači nebo pomocí tlačítka nahrát fotku. Nalezněte fotku v adresáři a vložte. Musíte nahrát alespoň jednu profilovou fotografii. Profilová fotka se bude zobrazovat na náhledu vašeho profilu ve výpisu inzerátů.

Po nahrání fotografie se zobrazí náhledová miniatura. Na její spodní hraně budete mít možnost fotku upravit nebo smazat.

Po klepnutí na tlačítko upravit se vám fotka nahraje do editoru fotografií. Zde si můžete vybrat zda-li chcete fotku oříznout nebo rozmazat (zakrýt). Klepněte na příslušné tlačítko. Až provedete příslušné změny, klikněte na příslušné tlačítko pro ukončení editace.

Pomocí fotek do galerie můžete nahrát další fotografie, které se budou zobrazovat v galerii vašeho profilu. U každé nahrané fotografie se opět objeví miniatura, díky které můžete fotku smazat či upravit. Rovněž můžete také držením levého tlačítka na myši a přetažením měnit pořadí fotek v galerii.

Ke svému profilu můžete přidat zvukovou nahrávku vašeho hlasu, kterou si mohou návštěvníci vašeho profilu přehrát. Tato nahrávka musí být ve formátu mp3 a nesmí přesahovat uvedené maximální hodnoty. Nahrávku ze složky vkládáte obdobným způsobem jako fotografie (a video).

Obdobně ke svému profilu můžete přidat krátké video ve formátu mp4.

 

Rekapitulace

V tomto kroku si můžete ještě jednou zkontrolovat vaše kontaktní údaje.

Získáte rovněž možnost prohlédnout si náhledy toho, jak se váš profil bude zobrazovat.

Na levé straně můžete vidět náhled toho, jak se bude váš profil zobrazovat ve výpisu inzerátů.

Po klepnutí na tlačítko "Zobrazit detail" v poli napravo, se vám zobrazí okno s náhledem detailu vašeho inzerátu, tak, jak ho uvidí vaši zákazníci po tom, co na něj kliknou.

Pro ukončení náhledu klikněte na tlačítko "Pokračovat v registraci" v pravém horním rohu.

Pro úspěšné dokončení registrace je potřeba vybrat délku zobrazení inzerce. 

Kliknutím na dokončení registrace bude váš inzerát odeslán ke schválení. Po schválení inzerátu budete o této skutečnosti informováni a budou vám zaslány platební údaje. Okamžikem přijetí platby na náš účet 2800197170/2010 vedený u Fio banka a.s. se začne inzerát ihned zobrazovat . Jako Variabilní symbol uveďte telefonní číslo ,které máte uvedený ve Vašem inzerátu.

Od této chvíle budete mít možnost přihlásit se pomocí svého uživatelského jména a hesla a svůj inzerát editovat (v případě potřeby rovněž prodlužovat jeho platnost). POZOR, v případě editace inzerátu musí tento inzerát projít opětovným schválením. Je proto možné, že na krátký čas vypadne ze zobrazované nabídky.

Náhled inzerátu vám zobrazí detail vašeho inzerátu. Pod volbou Upravit privát můžete změnit popis, otevírací dobu a multimédia přidaná k vašemu inzerátu (fotky privátu, video apod.). Volba Změna osobních dat a telefonů vám pomůže změnit osobní a přístupové údaje a telefony. Volbu Prodloužit předplatné využijete pro prodloužení svého inzerátu před jeho expirací. Pro odhlášení ze svého účtu vyberte možnost odhlásit se.

Registrace Podniku ( 2 a více profilů )

Registrace Podniku ( 2 a více profilů ) probíhá v určitém smyslu obdobně jako registrace samotné dívky. Zásadní rozdíl je v tom, že se nejdříve při registraci vytvoří profil daného Podniku ( 2 a více profilu ) s vlastními kontakty, fotogalerií, popisem apod. Poté se do tohoto profilu budete moct přihlásit a začít přidávat ke schválení profily jednotlivých dívek z vašeho Podniku ( 2 a více profilů ).
 

Základní údaje o Podniku ( 2 a více profilů )

Základní údaje Podniku  jsou velmi podobné, jako které jsme v tomto kroku vkládali pro samotnou dívku. Mění se pouze pár drobností.

V tomto kroku můžete vyplnit své IČ a DIČ, nicméně obě položky jsou nepovinné.

Vyplňte platný email a vyberte, jestli se má na profilu privátu zobrazovat.

Vypište dvakrát heslo, které musí mít minimálně šest znaků .

Vypište jméno používané pro fakturaci a komunikaci s majiteli portálu. Dále vyplňte název Podniku, které se bude zobrazovat na jeho profilu.

Uveďte telefon (můžete přidávat či odebírat další čísla)

Vyberte kraj a město. Obojí jsou povinné položky, které se dále vážou k filtraci, pomocí které zákazníci vyhledávají inzeráty.

Ulice a ČP jsou dobrovolné, nicméně v případě privátu bychom vám důrazně doporučovali tyto údaje vyplnit. Tyto údaje jsou navázány na mapu uvnitř profilu Podniku a zákazníci vás tak snáze najdou.

Potvrďte souhlas s VOP a zpracováním osobních údajů.

Popis, otevírací doba

Obdobně jako v případě dívky vyplňte popis vašeho Podniku ( 2 a více profilů ). Zde můžete uvést například vybavení, přednosti, možnost parkování apod. Nezapomeňte na krátké představení.

V případě více jazykových verzí textu tyto verze uvádějte pod sebou.

Vyberte z nabídky jazyky, kterými se zákazníci ve vašem privátu domluví. Tyto jazyky budou v detailu profilu reprezentovány příslušnými vlaječkami.

Vypište díky nabízeným mechanizmům pracovní dobu a zvolte další krok.

Foto, audio, video - privát

V tomto kroku ke svému Podniku( 2 a více profilů ) nahrajete úvodní fotku, galerii fotek a další multimédia. Držte se pokynů u jednotlivých položek.

Profilovou fotku Podniku ( 2 a více profilů ) nahrajte buďto přetažením ze složky v počítači nebo pomocí tlačítka nahrát fotku. Nalezněte fotku v daném adresáři a vložte. Profilová fotka se bude zobrazovat na náhledu vašeho profilu ve výpisu inzerátů. Profilová fotografie je povinná.

Po nahrání fotografie se zobrazí náhledová miniatura. Na její spodní hraně budete mít možnost fotku upravit nebo smazat.

Po klepnutí na tlačítko upravit se vám fotka nahraje do editoru fotografií. Zde si můžete vybrat, zda-li chcete fotku oříznout nebo rozmazat (zakrýt). Klepněte na příslušné tlačítko. Až provedete příslušné změny, klikněte na příslušné tlačítko pro ukončení editace.

Pomocí části Více fotografií podniku/privátu můžete nahrát další fotografie, které se budou zobrazovat v úvodu vašeho profilu. U každé nahrané fotografie se opět objeví miniatura, díky které můžete fotku smazat či upravit. Rovněž můžete také držením levého tlačítka na myši a přetažením měnit pořadí fotek v galerii.

Ke svému profilu můžete přidat zvukovou nahrávku, kterou si mohou návštěvníci vašehoprivátu přehrát. Tato nahrávka musí být ve formátu mp3 a nesmí přesahovat uvedené maximální hodnoty. Nahrávku ze složky vkládáte obdobným způsobem jako fotografie (a video).

Obdobně ke svému profilu můžete přidat krátké video ve formátu mp4.

Rekapitulace - Podnik ( 2 a více profilů )

Stejně jako u dívky si můžete prohlédnou rekapitulaci a náhled vašeho profilu tak, jak se bude zobrazovat ve výpisu inzerátů a v detailu. Po výběru délky inzerce a kliknutí na tlačítko dokončit jste úspěšně zaregistrovali profil privátu a můžete k němu začít přidávat dívky pomocí tlačítka + Přidat dívku.

Přidání dívky na Podnik ( 2 a více profilů )

Po dokončení registrace profilu Podniku  si povšiměte nabídek, které máte nahoře na stránce.

Náhled inzerátu vám zobrazí detail vašeho Podniku. Pod volbou Upravit Podnik ( 2 a více profilů )můžete změnit popis, otevírací dobu a multimédia přidaná k privátu (fotky privátu, video apod.). Pod záložkou Upravit dívky naleznete výpis profilů dívek z vašeho Podniku . Zde můžete upravovat jejich inzeráty a zakládat nové. Další možnost, jak k privátu přidat další dívku je Záložka Přidat dívku do Podniku. Volba Změna osobních dat a telefonů vám pomůže změnit osobní a přístupové údaje a telefony. Volbu Prodloužit předplatné využijete pro prodloužení svého inzerátu před jeho expirací. Pro odhlášení ze svého účtu vyberte možnost odhlásit se.

Po kliknutí na tlačítko Přidat dívku do Podniku  se spustí stejný proces registrace, který je popsán pro registraci jednotlivých dívek (s tím, že první krok již neprobíhá). Vyplníte celou registraci a odešlete ke schválení její profil. Po schválení se její profil přidá k vašemu privátu a můžete ho prohlížet a editovat v záložce Upravit dívky. Tímto způsobem můžete do svého podniku navázat profily dívek, které v něm pracují.

Podle tohoto postupu by pro vás neměl být problém úspěšně dokončit registraci obou typů inzerce, které na našich stránkách nabízíme.

Web aktivně propagujeme na těchto službách:

logo google ads
Reklamní systém Google

logo firmy.cz
Katalog firem na seznam.cz

logo google
Vyhledávač

logo Seznam
Vyhledávač

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.


Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, aby webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Analytické cookies
Marketingové cookies