Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let

Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím
na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami (VOP).

9 let na trhu
102 inzerátů
4823 přístupů na web
menu

Jak postupovat při registraci inzerátu

Potřebujete poradit s registrací dívky či privátu? Připravili jsme pro vás návod, kdy si celou registraci projdeme postupně krok za krokem a pomůžeme se vám v celém postupu zorientovat. Pokud by se vám i po přečtění návodu nedařilo registrovat, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 797 63 63 64 Případně při registraci využijte možnost napsat nám zprávu pomocí online chatu (zelené okno v pravém dolním rohu).

Vyberte si návod

Návod pro registraci je rozdělený podle toho, jestli se registrujete jako dívka, nebo jako privát. Klíčový rozdíl je v tom, že dívka má pouze jeden profil, kde o sobě vyplní informace, služby, které poskytuje apod. V případě registrace privátu získáte profil privátu, ve kterém můžete vyplnit informace o daném privátu a na kterém se budou vypisovat inzeráty jednotlivých dívek, které v daném privátu pracují. V profilu privátu tak můžete po jeho založení vytvářet inzeráty dívek z tohoto privátu

Uvedené návody popisují novou registraci. Pokud jste se již o registraci neúspěšně pokusili, ale máte již napůl vytvořený profil, kontaktujte prosím technickou podporu na 797 63 63 64 

Klikněte na návod, který potřebujete:

Registrace dívky

Postupně vám ukážeme veškeré kroky, které je potřeba pro registraci projít a podrobně vám popíšeme, co které pole dělá a jak postupovat.

Základní údaje

Klikněte na tlačítko v pravém horním rohu s názvem přidat inzerát. Poté se dostanete na první krok registrace. V tomto kroku si můžete vybrat mezi registrací samostatné dívky či mezi registrací privátu (v závislosti na výběru se vám navíc ukáže příslušný ceník). Zaklikněte registraci dívky.

Pro registraci musíte mít platný email. Vedle okna pro vepsaní emailu můžete zatržením čtverečku zvolit, jestli se bude tento email zobrazovat zákazníkům jako kontakt v rámci vašeho profilu.

Vložte dvakrát heslo, které budete používat pro přihlášení v případě editace inzerátu. Přihlašovací údaje budou potom složené z emailu použitého při registraci a z vámi uvedeného hesla. Heslo musí mít alespoň šest znaků a musí v něm být alespoň jedna číslice.

Vyplňte vaše skutečné jméno do pole "Jméno pro fakturaci". Tato informace bude využívaná striktně jenom pro potřeby komunikace a fakturace mezi vámi a správci webu. Na druhou stranu jméno, které vypíšete do kolonky "Zobrazované jméno na profilu" bude do budoucna sloužit jako jméno vašeho profilu a bude se zobrazovat zákazníkům.

V dalším poli lze přidat telefon. Telefon prosím pište bez předvolby a bez mezer. Díky tlačítku vedle okna můžete případně přidávat (nebo posléze odebírat) další čísla.

Kraj a město jsou povinné položky. Slouží pro potřeby fakturace a pro zatřídění vašeho profilu do nabídky jednotlivých měst a krajů. Vyberte prosím odpovídající možnost ze seznamu. Pokud v nabídce nenaleznete příslušné město, vyberte to, kterému jste nejblíž. Pro potřeby vyhledávání je pak dané město chápáno i s jeho okolím (okolní města, vesnice)

Ulice a číslo popisné jsou nepovinné položky. Nicméně pokud je vyplníte, automaticky se na ně naváže mapa zobrazovaná na vašem profilu. Potencionální zákazníci vás tak lépe najdou. Pokud nechcete zadat přesnou adresu, můžete zadat pouze jméno ulice bez popisného čísla. Mapa na profilu pak bude s přesností na danou ulici.

Před kliknutím na další krok je nutné odsouhlasit naše VOP a souhlasit v rámci GDPR se zpracováním osobních údajů. Po kliknutí na odkaz si můžete podrobně pročíst tato ustanovení. Poté klikněte na tlačítko další krok.

Popis, otevírací doba

Další krok, který spolu projdeme je popis a otevírací doba. Popis představuje velké textové pole, do kterého můžete vyplnit text, který se pak zobrazí vaším zákazníkům. Využijte možnost oslovit a okouzlit návštěvníky webu. Nebojte se i rozepsat.

V případě, že chcete popis ve více jazycích, využijte prosím stejné textové pole a různé jazykové verze pište pod sebe. V popisu nepovolujeme žádné aktivní odkazy na jiné webové stránky a rovněž odmítáme vyjádření, které odporují naším obchodním podmínkám. Jedná se především o vyjádření porušující zákony Čr (nenávistné komentáře, rasová diskriminace, pedofilie apod.)

Poté můžete pomocí zatržítek vybrat, kterými jazyky se domluvíte. Jedná se o důležitou informaci pro vaše zákazníky a zobrazí se na vašem profilu pomocí vlaječek.

Dále prosíme u každého dne specifikujte pracovní dobu. Můžete buďto do jednotlivých polí začátku a konce pracovní doby vpisovat přesný čas, nebo si můžete pomocí výběru pole vyvolat nabídku, ze které si můžete čas vybrat. Tato nabídka je odstupňována po půl hodině. Vedle těchto polí můžete rovněž vybrat nabídky pracuji tento den nonstop či tento den nepracuji. Pro úspěšný přechod na další krok musíte pracovní dobu vyplnit pro každý den.

Údaje o dívce

V tomto kroku o sobě můžete vložit další potřebné informace a z nabídky si vybrat vámi poskytované služby.

Do položek věk, výška a váha klikněte a vepište příslušné číslice.

U velikosti a barvy vlasů vyberte kliknutím vždy pouze jednu možnost.

V rámci poskytovaných služeb můžete vybrat více možností. Můžete tak vybrat třeba všechny. Mějte pouze na paměti, že musíte vybrat alespoň jednu.

Poskytované služby se budou zobrazovat na vašem profilu. Je důležité si uvědomit, že poskytované služby jsou jedním z parametrů, podle kterým mohou návštěvníci webu inzeráty filtrovat a vyhledávat nabídky.

Pokud poskytujete alespoň jednu službu, kterou potencionální zákazník pomocí filtrace hledá, objeví se váš inzerát ve výsledcích hledání.

Foto, audio, video

V tomto kroku ke svému profilu nahrajete úvodní fotku, galerii fotek a další multimédia. Držte se pokynů u jednotlivých položek.

Profilovou fotku nahrajte buďto přetažením ze složky v počítači nebo pomocí tlačítka nahrát fotku. Nalezněte fotku v adresáři a vložte. Profilová fotka se bude zobrazovat na náhledu vašeho profilu ve výpisu inzerátů.

Po nahrání fotografie se zobrazí náhledová miniatura. Na její spodní hraně budete mít možnost fotku upravit nebo smazat.

Po klepnutí na tlačítko upravit se vám fotka nahraje do editoru fotografií. Zde si můžete vybrat zda-li chcete fotku oříznout nebo rozmazat (zakrýt). Klepněte na příslušné tlačítko. Až provedete příslušné změny, klikněte na příslušné tlačítko pro ukončení editace.

Pomocí fotek do galerie můžete nahrát další fotografie, které se budou zobrazovat v úvodu vašeho profilu. U každé nahrané fotografie se opět objeví miniatura, díky které můžete fotku smazat či upravit. Rovněž můžete také držením levého tlačítka na myši a přetažením měnit pořadí fotek v galerii.

Ke svému profilu můžete přidat zvukovou nahrávku vašeho hlasu, kterou si mohou návštěvníci vašeho profilu přehrát. Tato nahrávka musí být ve formátu mp3 a nesmí přesahovat uvedené maximální hodnoty. Nahrávku ze složky vkládáte obdobným způsobem jako fotografie (a video).

Obdobně ke svému profilu můžete přidat krátké video ve formátu mp4.

Rekapitulace

V tomto kroku si můžete ještě jednou zkontrolovat vaše kontaktní údaje.

Získáte rovněž možnost prohlédnout si náhledy toho, jak se váš profil bude zobrazovat.

Na levé straně můžete vidět náhled toho, jak se bude váš profil zobrazovat ve výpisu inzerátů.

Po klepnutí na tlačítko v poli napravo se vám zobrazí okno s náhledem detailu vašeho inzerátu, tak, jak ho uvidí vaši zákazníci po tom, co na něj kliknou.

Pro ukončení náhledu klikněte na tlačítko "Pokračovat v registraci" v pravém horním rohu.

Pro ukončení registrace zbývá vybrat délku zobrazení inzerce. Nyní můžete vybrat možnost inzerce zdarma do 30.11. Později bude možnost prodlužovat inzerát o jeden či šest měsíců.

Kliknutím na dokončení registrace bude váš inzerát odeslán ke schválení. Po schválení inzerátu budete o této skutečnosti informováni a budou vám zaslány platební údaje. Okamžikem přijetí platby na náš účet 2800197170/2010 vedený u Fio banka a.s. se začne inzerát ihned zobrazovat (v případě akce inzerce zdarma se začne zobrazovat ihned po schválení).

Od této chvíle budete mít možnost přihlásit se pomocí svého uživatelského jména a hesla svůj inzerát editovat. POZOR, v případě editace inzerátu musí tento inzerát projít opět schválením. Je proto možné, že na krátký čas vypadne ze zobrazované nabídky.

Registrace privátu

Registrace privátu probíhá v určitém smyslu obdobně jako registrace samotné dívky. Zásadní rozdíl je v tom, že se nejdříve při registraci vytvoří profil daného privátu s vlastními kontakty, fotogalerií, popisem apod. Poté se do tohoto profilu budete moct přihlásit a začít přidávat ke schválení profily jednotlivých dívek z vašeho privátu.

Základní údaje privát

Základní údaje privátu jsou velmi podobné, jako které jsme v tomto kroku vkládali pro samotnou dívku. Mění se pouze pár drobností.

V tomto kroku můžete vyplnit své IČ a DIČ, nicméně obě položky jsou nepovinné.

Vyplňte platný email a vyberte, jestli se má na profilu privátu zobrazovat.

Vypište dvakrát heslo, které musí mít alespoň 6 znaků a jednu číslici.

Vypište jméno používané pro fakturaci a komunikaci s majitelem portálu. Dále vyplňte jméno privátu, které se bude zobrazovat na jeho profilu.

Uveďte telefon (můžete přidávat či odebírat další čísla)

Vyberte kraj a město. Obojí jsou povinné položky, které se dále vážou k filtraci, pomocí které zákazníci vyhledávají inzeráty.

Ulice a ČP jsou dobrovolné, nicméně v případě privátu bychom vám důrazně doporučovali tyto údaje vyplnit. Tyto údaje jsou navázány na mapu uvnitř profilu privátu a zákazníci vás tak snáze najdou.

Potvrďte souhlas s VOP a zpracováním osobních údajů.

Popis, otevírací doba

Obdobně jako v případě dívky vyplňte popis vašeho privátu. Zde můžete uvést například vybavení, přednosti, možnost parkování apod. Nezapomeňte na krátké představení.

V případě více jazykových verzí textu tyto verze uvádějte pod sebou.

Vyberte z nabídky jazyky, kterými se zákazníci ve vašem privátu domluví. Tyto jazyky budou v detailu profilu reprezentovány příslušnými vlaječkami.

Vypište díky nabízeným mechanizmům pracovní dobu a zvolte další krok.

Foto, audio, video - privát

V tomto kroku ke svému privátu nahrajete úvodní fotku, galerii fotek a další multimédia. Držte se pokynů u jednotlivých položek.

Profilovou fotku nahrajte buďto přetažením ze složky v počítači nebo pomocí tlačítka nahrát fotku. Nalezněte fotku v daném adresáři a vložte. Profilová fotka se bude zobrazovat na náhledu vašeho profilu ve výpisu inzerátů.

Po nahrání fotografie se zobrazí náhledová miniatura. Na její spodní hraně budete mít možnost fotku upravit nebo smazat.

Po klepnutí na tlačítko upravit se vám fotka nahraje do editoru fotografií. Zde si můžete vybrat zda-li chcete fotku oříznout nebo rozmazat (zakrýt). Klepněte na příslušné tlačítko. Až provedete příslušné změny, klikněte na příslušné tlačítko pro ukončení editace.

Pomocí fotek do galerie můžete nahrát další fotografie, které se budou zobrazovat v úvodu vašeho profilu. U každé nahrané fotografie se opět objeví miniatura, díky které můžete fotku smazat či upravit. Rovněž můžete také držením levého tlačítka na myši a přetažením měnit pořadí fotek v galerii.

Ke svému profilu můžete přidat zvukovou nahrávku vašeho hlasu, kterou si mohou návštěvníci vašeho profilu přehrát. Tato nahrávka musí být ve formátu mp3 a nesmí přesahovat uvedené maximální hodnoty. Nahrávku ze složky vkládáte obdobným způsobem jako fotografie (a video).

Obdobně ke svému profilu můžete přidat krátké video ve formátu mp4.

Rekapitulace - privát

Stejně jako u dívky si můžete prohlédnou rekapitulaci a náhled vašeho profilu tak, jak se bude zobrazovat ve výpisu inzerátů a v detailu. Po výběru délky inzerce a kliknutí na tlačítko dokončit jste úspěšně zaregistrovali profil privátu a můžete k němu začít přidávat dívky pomocí tlačítka + Přidat dívku.

Přidání dívky na privát

Po dokončení registrace si povšiměte změny v pravém horním rohu obrazovky. Získali jste možnosti "Moje inzeráty", nebo "Přidat Dívku". Díky nim můžete přidávat a spravovat profily dívek ve vašem privátu.

Po kliknutí na tlačítko Přidat dívku se spustí stejný proces registrace, který je popsán zde pro registraci jednotlivých dívek. Vyplníte celou registraci a odešlete ke schválení její profil. Po schválení se její profil přidá k vašemu privátu a můžete ho prohlížet a editovat v záložce moje inzeráty. Tímto způsobem můžete na svůj privát navázat profily dívek, které v něm pracují.

Tímto způsobem by pro vás neměl být problém úspěšně dokončit registraci obou typů inzerce, které na našich stránkách nabízíme.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace