Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let

Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím
na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami (VOP).

9 let na trhu
118 inzerátů
144802 přístupů na web
menu

Založíme vám inzerát

Pokud máte nějaký problém s průchodem formuláře pro nastavení inzerce, či na něj právě nemáte čas, ale stejně byste rádi začali inzerovat na našem portálu, můžete nám příslušné informace zaslat mailem na info@ceskeholky.cz a rádi vám inzerát založíme. Pokud budete mít nějaký problém, kontaktujte nás na 721 63 63 64. Pokud jsou soubory příliš objemné, aby je šlo odeslat mailem, využijte posílání zdarma přes úschovnu.

Registrace samotné dívky

Pokud se registrujete jako samotná dívka, tak nám zašlete následující:

Osobní údaje

Popis, jazyky a pracovní doba

Údaje o dívce

 výpis poskytovaných služeb

Foto, audio, video

V této části je povinné zaslat alespoň jednu fotku. Další body jsou dobrovolné, ale mohou velmi zvýšit efektivitu vašeho inzerátu.

Registrace privátu 

Pokud se registrujete privát, založíme vám profil celého privátu, do kterého se poté budou přidávat profily jednotlivých dívek. Pamatujte proto, že následující údaje se vztahují k privátu jako celku.

Údaje privátu

Popis, jazyky a pracovní doba privátu

Foto, audio, video privátu

V této části je povinné zaslat alespoň jednu fotku. Další body jsou dobrovolné, ale mohou velmi zvýšit efektivitu vašeho inzerátu. Opět upozorňujeme, že materiály by se měly vztahovat k privátu jako celku. Detaily jednotlivých dívek pracujících v privátu se doplní později.

Přidání dívek na privát

Nyní máme všechny informace potřebné k založení profilu privátu a můžeme k němu přidávat dívky. Zašlete nám informace ke každé dívce na privátu podle návodu pro zaslání informací o samotné dívce.

U privátu s několika dívkami se dá čekat, že všechny potřebné soubory budou dohromady příliš velké, než aby šli poslat mailem. Pokud je to váš případ, přidejte všechny potřebné dokumenty do jedné složky a tu nám zašlete pomocí úschovny.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace